Yves Saint Laurent YSL Myself Refill 150 ml

Oplev Yves Saint Laurent YSL Myself Eau de Parfum Refill. Denne maskuline duft i en praktisk 150 ml refill-størrelse giver en langvarig friskhed, der understreger din unikke stil. Perfekt til daglig brug.

Yves Saint Laurent YSL Myself Refill 150 ml koster lige nu 916 kr. En stigning på 8,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 848 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 848 kr (28. april 2026) og 995 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 916 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Yves Saint Laurent MYSLF EDP Refill 150 ml
916 kr
+ fri fragt
Total: 916 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Yves Saint Laurent YSL Myself Refill 150 ml
1.095 kr
+ fri fragt
Total: 1.095 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Yves Saint Laurent MYSLF Eau De Parfum Refill 150 ml
1.319 kr
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: yves saint laurent
Kategori: Parfume og eau de cologne