Yves Saint Laurent Y Men L'Elixir

4.6 (4 anmeldelser)
Yves Saint Laurent Y Men L'Elixir
Bedste pris
Stabil pris
659kr
1.427 krSPAR 54%
hos NiceHair.dk
På lagerFri fragtLaveste

Yves Saint Laurent Y Men L'Elixir er en sofistikeret herreparfume på 60 ml, designet til den kultiverede mand. Duften er en intens og fyldig fortolkning af Y, hvor mørke og hvide fougere fra Yconic kombineres med udvalgte ingredienser. Skabt af parfumøren Dominique Ropion, tilbyder denne parfume en dyb, træagtig og krydret oplevelse, der passer til mænd, som værdsætter kultur og raffinement.

Yves Saint Laurent Y Men L'Elixir koster lige nu 659 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 18,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 811 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 659 kr (30. juni 2026) og 811 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 659 kr hos NiceHair.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Yves Saint Laurent Y LElixir Parfum 60 ml
659 kr
+ fri fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Yves Saint Laurent Y LElixir Eau De Parfum 60 ml
720 kr
+ 39 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Ysl Y Lelixir Edp 60 Ml
850 kr
+ 40 kr fragt
Total: 890 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Yves Saint Laurent YSL Y Men LElixir 60 ml
851 kr
Total: 851 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Yves Saint Laurent - Y Men L'Elixir Parfum - 60 ml
879 kr
+ fri fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Yves Saint Laurent Y LElixir 60 ml
1.427 kr
Total: 1.427 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: yves saint laurent
Kategori: Parfume og eau de cologne