Yves Saint Laurent Y Men Eau de Toilette 100 ml

Yves Saint Laurent Y Men Eau de Toilette er den perfekte duft til den moderne mand. Med en harmonisk balance mellem friskhed og styrke, tilbyder denne parfume en sofistikeret oplevelse. Udforsk duftnoter, der understreger din personlige stil og gør indtryk uanset anledningen.

Yves Saint Laurent Y Men Eau de Toilette 100 ml koster lige nu 705 kr. En stigning på 16,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 606 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 606 kr (25. april 2026) og 705 kr (09. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 705 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Yves Saint Laurent Y EDT 100 ml
705 kr
+ fri fragt
Total: 705 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Yves Saint Laurent The Y Man Eau de Toilette 100 ml
771 kr
+ 39 kr fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Yves Saint Laurent Y Men Eau de Toilette 100 ml
795 kr
+ fri fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Yves Saint Laurent Y Eau de Toilette Herreparfume 100 ml
799 kr
+ 69 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Yves Saint Laurent The Y Man Edt 100 Ml
880 kr
+ 40 kr fragt
Total: 920 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Yves Saint Laurent YSL Y For Men Edt Spray 100 ml
908 kr
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Yves Saint Laurent Y Eau De Toilette 100ml
995 kr
Total: 995 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.3%

Specifikationer

Mærke: yves saint laurent
Kategori: Parfume og eau de cologne