Yves Saint Laurent MYSLF L'Absolu

Yves Saint Laurent MYSLF L'Absolu er en rig og maskulin parfum, der fejrer individualitet. Duften kombinerer friske, strålende og krydrede ingredienser og præsenteres i en spejlflakon, der afspejler dit sande jeg. Perfekt til dig, der ønsker en kraftfuld og luksuriøs signaturduft.

Yves Saint Laurent MYSLF L'Absolu koster lige nu 739 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 735 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 735 kr (21. juli 2026) og 801 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 739 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Yves Saint Laurent M7 LAbsolu EdP 60 ml
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Yves Saint Laurent MYSLF LAbsolu 60 ml
882 kr
+ fri fragt
Total: 882 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Yves Saint Laurent - Myslf L'Absolu Parfum - 60 ml
895 kr
+ fri fragt
Total: 895 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Yves Saint Laurent MYSLF LAbsolu 60ml
1.145 kr
Total: 1.145 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: yves saint laurent
Kategori: Parfume og eau de cologne