Yves Saint Laurent Libre L'Eau Nue

4.6 (4 anmeldelser)

Oplev Yves Saint Laurent Libre L'Eau Nue, en alkoholfri Eau de Parfum, der forener friske og blomstrende duftnoter. Inspireret af Middelhavets skønhed efterlader den huden med en strålende duft, ideel for den moderne kvinde, der ønsker naturlig elegance.

Yves Saint Laurent Libre L'Eau Nue koster lige nu 893 kr. En stigning på 24,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 718 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 718 kr (09. juli 2026) og 893 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 893 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Yves Saint Laurent Libre LEau Nue EDP 90 ml
893 kr
+ 39 kr fragt
Total: 932 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Yves Saint Laurent YSL Libre LEau Nue Edp Spray 90 ml
964 kr
Total: 964 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Yves Saint Laurent Libre LEau Nue 90 ml
1.021 kr
+ fri fragt
Total: 1.021 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Yves Saint Laurent - Libre L’Eau Nue Parfum de Peau - 90 ml
1.049 kr
+ fri fragt
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Yves Saint Laurent Libre LEau Nue 90ml
1.082 kr
Total: 1.082 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Yves Saint Laurent Libre Eau Nue Edp 90 Ml
1.150 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 18.0%

Specifikationer

Mærke: yves saint laurent
Kategori: Parfume og eau de cologne