Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine Eau de Parfum 50 ml

4.7 (7 anmeldelser)
Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine Eau de Parfum 50 ml
Bedste pris
Stabil pris
801kr
984 krSPAR 19%
hos NiceHair.dk
På lagerFri fragtLaveste

Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine Eau de Parfum er skabt til den modige kvinde, der elsker frihed. Denne duft kombinerer elegante noter for en uforglemmelig oplevelse.

Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine Eau de Parfum 50 ml koster lige nu 801 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 801 kr (01. marts 2026) og 801 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 801 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Yves Saint Laurent Libre LAbsolu Platine EDP 50 ml
801 kr
+ fri fragt
Total: 801 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Yves Saint Laurent YSL Libre LAbsolu Platine Parfum Spray 50 ml
810 kr
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Yves Saint Laurent Libre LAbsolu Platine Eau de Parfum 50 ml
895 kr
+ fri fragt
Total: 895 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Yves Saint Laurent Libre LAbsolu Platine Eau De Parfum 50 ml
984 kr
Total: 984 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: yves saint laurent
Kategori: Parfume og eau de cologne