Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames

Oplev Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames, en nyfortolkning af den klassiske Libre parfume. Denne blomsteragtige duft kombinerer varme ørkenliljer med cremet kokospalmeblomst, der skaber en sprudlende og unik aroma. Perfekt til den moderne kvinde, der ønsker en duft med både styrke og elegance.

Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames koster lige nu 898 kr. En stigning på 8,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 828 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 828 kr (27. april 2026) og 1.042 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 898 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames EDP 90 ml
898 kr
+ 39 kr fragt
Total: 937 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Yves Saint Laurent Libre Flower And Flames EDP 90 ml
944 kr
+ fri fragt
Total: 944 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Yves Saint Laurent Libre Blomster & Flammer EDP 90 ml
1.143 kr
Total: 1.143 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames Edp 90 Ml
1.200 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.240 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames Eau De Parfum Florale 9
1.340 kr
Total: 1.340 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: yves saint laurent
Kategori: Parfume og eau de cologne