Yves Saint Laurent Libre Berry Crush Eau de Parfum 50 ml

Yves Saint Laurent Libre Berry Crush Eau de Parfum 50 ml er en frugtig blomsterduft til kvinder. Duften kombinerer noter af hindbær, lavendel og appelsinblomst, hvilket giver en sød, sensuel og opløftende oplevelse. Perfekt til dig, der ønsker en moderne og frisk parfume med et blomstrende twist.

Yves Saint Laurent Libre Berry Crush Eau de Parfum 50 ml koster lige nu 895 kr. En stigning på 36,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 654 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 654 kr (21. maj 2026) og 895 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 895 kr hos BilligParfume.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush Eau de Parfum 50 ml
895 kr
+ fri fragt
Total: 895 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush Edp 50 Ml
950 kr
+ 40 kr fragt
Total: 990 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush Eau de Parfum 50ml
967 kr
Total: 967 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: yves saint laurent
Kategori: Parfume og eau de cologne