Yves Saint Laurent Libre 50 ml

Bedste pris
Stabil pris
637kr
1.018 krSPAR 37%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum fanger essensen af frihed med en harmonisk blanding af lavendel, appelsinblomst og varme undertoner af vanilje og moskus. Denne feminine duft er perfekt til kvinder, der ønsker at manifestere deres uafhængighed og leve livet efter egne regler.

Yves Saint Laurent Libre 50 ml koster lige nu 637 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 637 kr (16. april 2026) og 637 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 637 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Yves Saint Laurent Libre 50 ml
637 kr
+ 39 kr fragt
Total: 676 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Yves Saint Laurent Libre EDP 50 ml
691 kr
+ fri fragt
Total: 691 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Yves Saint Laurent YSL Libre Edp Spray 50 ml
728 kr
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Yves Saint Laurent Libre 50 ml
795 kr
+ fri fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Ysl Libre Edp 50 Ml
860 kr
+ 40 kr fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Yves Saint Laurent Libre Eau De Parfum 50 ml
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Yves Saint Laurent Libre Eau De Parfum 50ml
1.018 kr
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: yves saint laurent
Kategori: Parfume og eau de cologne