Yves Saint Laurent L'Homme Eau de Parfum 60 ml

Yves Saint Laurent L'Homme Eau de Parfum er en dyb og maskulin duft designet til den raffinerede mand. Med en harmonisk blanding af varme, bitre og aromatiske noter er denne parfume ideel til både hverdagsbrug og særlige lejligheder, hvor man ønsker at gøre indtryk.

Yves Saint Laurent L'Homme Eau de Parfum 60 ml koster lige nu 622 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 619 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 619 kr (21. juli 2026) og 687 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 622 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Yves Saint Laurent LHomme Intense EDP 60 ml
622 kr
+ 39 kr fragt
Total: 661 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Yves Saint Laurent LHomme Eau de Parfum 60 ml
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.2%

Specifikationer

Mærke: yves saint laurent
Kategori: Parfume og eau de cologne