Yves Saint Laurent L'Homme Eau de Parfum 100 ml

Yves Saint Laurent L'Homme Eau de Parfum er en dyb og maskulin duft, der kombinerer varme, bitre og aromatiske noter. Perfekt til den sofistikerede mand, der ønsker en tidløs og elegant signaturduft.

Yves Saint Laurent L'Homme Eau de Parfum 100 ml koster lige nu 771 kr. En stigning på 23,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 624 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 624 kr (16. april 2026) og 771 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 771 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Yves Saint Laurent YSL LHomme Edp Spray 100 ml
771 kr
+ 39 kr fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Yves Saint Laurent LHomme EDP 100 ml
772 kr
+ fri fragt
Total: 772 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Yves Saint Laurent Lhomme Intense Edp 100 Ml
880 kr
+ 40 kr fragt
Total: 920 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Yves Saint Laurent LHomme Eau de Parfum 100 ml
895 kr
+ fri fragt
Total: 895 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Yves Saint Laurent YSL LHomme Edp Spray 100 ml
1.016 kr
Total: 1.016 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Yves Saint Laurent LHomme Eau De Parfum 100ml
1.023 kr
Total: 1.023 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Yves Saint Laurent LHomme Eau de Parfum 100ml Spray
1.611 kr
+ fri fragt
Total: 1.611 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 10.9%

Specifikationer

Mærke: yves saint laurent
Kategori: Parfume og eau de cologne