Yves Saint Laurent L'Homme 60 ml

Yves Saint Laurent L'Homme Eau de Toilette er en elegant og frisk herreduft i en praktisk 60 ml flakon. Den indeholder forfriskende noter af cedertræ og citrus, der giver en mild og let duftoplevelse. Perfekt til den moderne mand, der ønsker en diskret og stilfuld signaturduft.

Yves Saint Laurent L'Homme 60 ml koster lige nu 487 kr. En stigning på 7,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 455 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 455 kr (03. maj 2026) og 487 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 487 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Yves Saint Laurent L Homme Edt 60ml
487 kr
Total: 487 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Yves Saint Laurent LHomme
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Yves Saint Laurent LHomme EDT 60 ml
566 kr
+ fri fragt
Total: 566 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Yves Saint Laurent YSL LHomme 60 ml
595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Yves Saint Laurent LHomme Eau De Toilette 60ml
713 kr
Total: 713 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Yves Saint Laurent L Homme Edt 60ml
879 kr
Total: 879 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.2%

Specifikationer

Mærke: yves saint laurent
Kategori: Parfume og eau de cologne