Yves Saint Laurent L'Homme 100 ml

Yves Saint Laurent L'Homme Eau de Toilette er en elegant duft for mænd. Den kombinerer friske topnoter af ingefær og bergamot med krydrede blomsternoter og cedertræ, hvilket skaber en forførende og maskulin aroma.

Yves Saint Laurent L'Homme 100 ml koster lige nu 575 kr. En stigning på 2,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 562 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 562 kr (07. juli 2026) og 632 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 575 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Yves Saint Laurent LHomme 100 ml
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Yves Saint Laurent LHomme EDT 100 ml
647 kr
+ fri fragt
Total: 647 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Yves Saint Laurent YSL LHomme 100 ml
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Yves Saint Laurent YSL LHomme Edt Spray 100 ml
832 kr
Total: 832 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Yves Saint Laurent Parfume Lhomme Edt 100 Ml
840 kr
+ 40 kr fragt
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Yves Saint Laurent LHomme Eau De Toilette 100ml
944 kr
Total: 944 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: yves saint laurent
Kategori: Parfume og eau de cologne