Yves Saint Laurent Black Opium Glitter Eau de Parfum 50 ml

4.6 (5 anmeldelser)
Yves Saint Laurent Black Opium Glitter Eau de Parfum 50 ml
Bedste pris
Stabil pris
514kr
1.067 krSPAR 52%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Yves Saint Laurent Black Opium Glitter Eau de Parfum er en forførende duft, der kombinerer dybe noter af kaffe, hvide blomster og marshmallow-musk. Denne 50 ml flakon byder på en unik balance af sødme og styrke, perfekt til den selvsikre kvinde, der ønsker at efterlade et varigt indtryk.

Yves Saint Laurent Black Opium Glitter Eau de Parfum 50 ml koster lige nu 514 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 29,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 727 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 514 kr (10. maj 2026) og 727 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 514 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Yves Saint Laurent YSL Black Opium Glitter Edp Spray 50 ml
514 kr
Total: 514 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Yves Saint Laurent Black Opium Glitter EDP 50 ml
660 kr
+ 39 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Yves Saint Laurent Black Opium Glitter Eau de Parfum 50 ml
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Yves Saint Laurent sort Opium Glitter EDP 50 ml
781 kr
+ fri fragt
Total: 781 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Yves Saint Laurent Black Opium Glitter 50ml
1.067 kr
Total: 1.067 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: yves saint laurent
Kategori: Parfume og eau de cologne