Yves Saint Laurent Black Opium EDP 90 ml

Bedste pris
Stabil pris
781kr
1.220 krSPAR 36%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Yves Saint Laurent Black Opium er en forførende Eau de Parfum til kvinder, der kombinerer de rige aromaer af kaffe og vanilje med delikate hvide blomster. En perfekt duft til den dristige kvinde, der ønsker at udstråle selvsikkerhed og elegance.

Yves Saint Laurent Black Opium EDP 90 ml koster lige nu 781 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 821 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 781 kr (14. april 2026) og 821 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 781 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Yves Saint Laurent Black Opium EDP 90 ml
781 kr
+ 39 kr fragt
Total: 820 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Yves Saint Laurent YSL Black Opium Edp Spray 90 ml
843 kr
Total: 843 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Yves Saint Laurent sort Opium EDP Woman 90 ml
888 kr
+ fri fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 90 ml dameparfume
989 kr
+ 119 kr fragt
Total: 1.108 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Yves Saint Laurent - Black Opium - 90 ml - Edp
995 kr
+ fri fragt
Total: 995 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Yves Saint Laurent Black Opium Eau De Parfum 90ml
1.220 kr
Total: 1.220 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: yves saint laurent
Kategori: Parfume og eau de cologne