Yves Saint Laurent Black Opium 50 ml

Bedste pris
Stabil pris
586kr
1.201 krSPAR 51%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum er en forførende og mystisk duft til den moderne kvinde. Med skønne noter af kaffe og varme aromaer præsenterer denne parfume en betagende oplevelse. Flasken udstråler elegance og personlighed, hvilket gør den til et perfekt valg til enhver lejlighed.

Yves Saint Laurent Black Opium 50 ml koster lige nu 586 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 607 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 586 kr (12. maj 2026) og 607 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 586 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Yves Saint Laurent Black Opium 50 ml
586 kr
+ 39 kr fragt
Total: 625 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Yves Saint Laurent Black Opium Edp 50ml
634 kr
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Yves Saint Laurent sort Opium EDP Woman 50 ml
687 kr
+ fri fragt
Total: 687 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Yves Saint Laurent Black Opium 50 ml
775 kr
+ fri fragt
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Yves Saint Laurent Black Opium Eau De Parfum 50 Ml
820 kr
+ 40 kr fragt
Total: 860 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Yves Saint Laurent Black Opium Eau De Parfum 50 ml
960 kr
+ fri fragt
Total: 960 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Yves Saint Laurent Black Opium Eau De Parfum 50ml
977 kr
Total: 977 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Yves Saint Laurent Black Opium Edp 50ml
1.201 kr
Total: 1.201 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: yves saint laurent
Kategori: Parfume og eau de cologne