Yealink BH76 Plus

4.4 (8 anmeldelser)

Yealink BH76 Plus er et elegant trådløst headset designet til professionelle, der kræver klar lyd og komfort. Det tilbyder aktiv støjreduktion og kan forbindes via Bluetooth eller USB. Headsettet er certificeret til Microsoft Teams, hvilket gør det ideelt til arbejdsbrug.

Yealink BH76 Plus koster lige nu 1.168 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.150 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.150 kr (20. april 2026) og 1.176 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.168 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Yealink BH76 Plus Trådløs Høretelefoner Sort
1.168 kr
Total: 1.168 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Yealink BH76 Plus Teams Black USB-C/A
1.223 kr
+ fri fragt
Total: 1.223 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Yealink BH 76 Plus USB-C trådløst headset
1.328 kr
Total: 1.328 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Yealink Bh76 Plus Usb-a, Usb-c Microsoft Teams Sort
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Yealink Bh76 Plus Usb-a, Usb-c Microsoft Teams Sort
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Yealink BH76 Plus Teams Black USB-C/A
1.919 kr
+ fri fragt
Total: 1.919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Yealink Network Technology
Kategori: Hovedtelefoner og headset