Yealink BH76 Plus

4.0 (13 anmeldelser)

Yealink BH76 Plus er et trådløst headset designet til professionelle samtaler i støjende kontormiljøer. Med hybrid aktiv støjreduktion og 5 MEMS-mikrofoner får du klare opkald, mens Bluetooth 5.3 og USB-A/C giver fleksibel tilslutning til to enheder. Headsettet har Microsoft Teams-certificering og betjening direkte på enheden, hvilket gør det ideelt til mødearbejde. Komforten sikres af polstret hovedbøjle og supraaurale ørekopper, og udskiftelige ørepuder gør det nemt at tilpasse brugen.

Yealink BH76 Plus koster lige nu 1.373 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.363 kr. Vores prishistorik bygger på 56 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.363 kr (05. juni 2026) og 1.482 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.373 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Yealink BH76 Plus with Charging Stand Teams Black USB-C/A
1.373 kr
+ fri fragt
Total: 1.373 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Yealink Bh76 Plus With Charging Stand Binaural, Stereo Usb-a, Usb-c Microsoft Teams Sort
1.749 kr
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Yealink BH76 Plus trådløst headset med charging stand
1.799 kr
Total: 1.799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Yealink BH76 Plus Headset on-ear
2.199 kr
+ fri fragt
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Yealink