Yealink BH70

Yealink BH70 er et trådløst on-ear headset med aktiv støjreduktion og bommikrofon, der sikrer klare opkald selv i travle omgivelser. Headsettet er certificeret til Microsoft Teams og understøtter både Bluetooth og USB-A/C-forbindelse, hvilket gør det nemt at skifte mellem enheder. Kontroller på ørekoppen og hukommelse til 8 enheder giver fleksibilitet i hverdagen.

Yealink BH70 koster lige nu 858 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 815 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 815 kr (25. juni 2026) og 858 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 858 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Yealink BH70 USB-C/A trådløst On-Ear Headset
858 kr
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Yealink Bh70 Binaural, Stereo Usb-a, Usb-c Microsoft Teams Sort
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Yealink BH70 Dual Trådløs Høretelefoner Sort
929 kr
+ fri fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Yealink BH70 Dual Teams USB-C/A
968 kr
+ fri fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Yealink