Yaber K2s

4.6 (100 anmeldelser)
Yaber K2s
Bedste pris
Stabil pris
2.776kr
5.141 krSPAR 46%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev en uovertruffen hjemmebiografoplevelse med Yaber K2s projektoren. Med en lysstyrke på 1000 ANSI lumen og Full HD-opløsning kan du nyde skarpe, klare billeder op til 200 tommer. Den indbyggede Android TV og Dolby Audio med JBL-højttalere garanterer en fuldt fordybende underholdning, mens NFC Screencast og multifunktionelle tilslutningsmuligheder gør den utrolig brugervenlig.

Yaber K2s koster lige nu 2.776 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.776 kr (03. maj 2026) og 2.999 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.776 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Yaber K2s 1080p LCD-Projektor Sort
2.776 kr
Total: 2.776 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Yaber K2s Premier Theater Full HD-projektor
3.499 kr
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Yaber K2s 1080p LCD-Projektor Sort
3.569 kr
+ fri fragt
Total: 3.569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Yaber Projektor K2s 1920 x 1080 1000 ANSI lumens
4.199 kr
+ fri fragt
Total: 4.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Yaber K2s Smart Underholdnings Teater Projektor
4.280 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.320 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Yaber K2s Smart Entertainment-biografprojektor med JBL-højttalere
5.141 kr
Total: 5.141 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Yaber
Kategori: Multimedieprojektorer