Xtorm Xr203 Rugged Solar Powerbank

Xtorm Xr203 Rugged Solar Powerbank er designet til de eventyrlystne. Med en kapacitet på 10.000mAh og solcelleteknologi kan du oplade dine enheder overalt. Den robuste konstruktion sikrer pålidelig ydeevne under alle udendørs forhold.

Xtorm Xr203 Rugged Solar Powerbank koster lige nu 719 kr. En stigning på 16,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 619 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 619 kr (14. juli 2026) og 719 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 719 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Xtorm XR203 Rugged Solar Powerbank 10.000mAh
719 kr
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Xtorm solcelle powerbank med lommelygte, 10.000 mAh
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Xtorm XR203 Robust solcelle powerbank 20W 10.000mAh
735 kr
Total: 735 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Xtorm solcelle powerbank med lommelygte, 10.000 mAh
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Xtorm solcelle powerbank med lommelygte, 10.000 mAh
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Xtorm Xr203 Rugged Solar Powerbank 20w 10.000mah
800 kr
+ 40 kr fragt
Total: 840 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xtorm Solar powerbank 5.1W 10.000mAh IP65 PD 20W 10000 mAh
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Xtorm solcelle powerbank med lommelygte, 10.000 mAh
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 16.2%

Specifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: Strømforsyninger og opladere