Xtorm XR202 Powerbank

Xtorm XR202 Powerbank er din pålidelige makker til udendørs eventyr. Med en kapacitet på 20000 mAh kan den oplade op til fire enheder samtidigt og understøtter hurtigopladning via USB-C PD. Det robuste design er vand- og støvtæt (IP65), og med en indbygget lommelygte er du klar til uforudsete situationer.

Xtorm XR202 Powerbank koster lige nu 599 kr. En stigning på 7,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 559 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 559 kr (14. juli 2026) og 599 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Xtorm Robust XR202 Xtreme Powerbank 20000 mAh
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Xtorm XR202 Rugged Powerbank 20000 mAh
679 kr
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Xtorm udendørs powerbank med lommelygte, 10.000 mAh, 35W
689 kr
+ 39 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Xtorm Robust Powerbank 20.000 Ip65 Usb-c Pd 35w
720 kr
+ 40 kr fragt
Total: 760 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Xtorm udendørs powerbank med lommelygte, 10.000 mAh, 35W
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xtorm Robust powerbank 10.000 IP65 USB-C PD 35W 20000 mAh
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Xtorm Robust powerbank 20.000 mAh IP65 USB-C PD 35W
780 kr
Total: 780 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Xtorm udendørs powerbank med lommelygte, 10.000 mAh, 35W
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Xtorm udendørs powerbank med lommelygte, 10.000 mAh, 35W
819 kr
+ 39 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Xtrom XR202, 20.000 mAh, IP65 Powerbank
860 kr
+ 49 kr fragt
Total: 909 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.2%

Specifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: Strømforsyninger og opladere