Xtorm SolarBooster XR2S28 Bærbart panel 28W

Xtorm SolarBooster XR2S28 er et foldbart 28W solpanel, der gør det nemt at oplade din telefon, tablet eller actionkamera direkte med solens energi. Det bærbare design gør det ideelt til brug på farten, uanset om du er på tur i naturen, til festival eller camping. Perfekt som backup-strøm til dine mobile enheder, når du ikke har adgang til stikkontakt.

Xtorm SolarBooster XR2S28 Bærbart panel 28W koster lige nu 749 kr. En stigning på 34,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 559 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 559 kr (14. juli 2026) og 749 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 749 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xtorm Kraftfuld 28W solcellelader IPX4 USB-C/A udgange
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Xtorm SolarBooster solcelle oplader, USB-C/A, 28W
779 kr
+ 39 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Xtorm SolarBooster solcelle oplader, USB-C/A, 28W
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Xtorm SolarBooster XR2S28 Bærbart panel 28W
827 kr
Total: 827 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Xtorm SolarBooster solcelle oplader, USB-C/A, 28W
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Xtorm Solarbooster Xr2s28 Bærbart Solpanel 28w
870 kr
+ 40 kr fragt
Total: 910 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Xtorm SolarBooster solcelle oplader, USB-C/A, 28W
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xtorm