Xtorm SolarBooster 14W

4.6 (17 anmeldelser)

Xtorm SolarBooster 14W er et kompakt og foldbart solpanel, der giver dig mulighed for at oplade dine enheder overalt. Det har USB-C og USB-A udgange, så du kan tilslutte din smartphone, tablet eller powerbank direkte. Ideelt til udendørs eventyr, hvor du har brug for pålidelig og bæredygtig energi.

Xtorm SolarBooster 14W koster lige nu 529 kr. En stigning på 76,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 300 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 300 kr (16. april 2026) og 570 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 529 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xtorm Kraftfuld 14W solcellelader IPX4 USB-C/A udgange
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Xtorm SolarBooster solcelle oplader, USB-C/A, 14W
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Xtorm SolarBooster 14W Sammenklappeligt solpanel
576 kr
Total: 576 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Xtorm SolarBooster solcelle oplader, USB-C/A, 14W
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Xtorm SolarBooster solcelle oplader, USB-C/A, 14W
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Xtorm Solarbooster 14w Foldbart Solpanel
610 kr
+ 40 kr fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Xtorm SolarBooster solcelle oplader, USB-C/A, 14W
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 33.9%

Specifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: Strømforsyninger og opladere