Xtorm Power Bank USB-C PD 67W 45,000mAh

Xtorm Power Bank giver dig kraftfuld opladning på farten med 45,000mAh kapacitet. Udstyret med USB-A og to USB-C PD-porte, sikrer den hurtig og pålidelig opladning af dine enheder.

Xtorm Power Bank USB-C PD 67W 45,000mAh koster lige nu 784 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 762 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 762 kr (30. april 2026) og 799 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 784 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xtorm Power Bank USB-C PD 67W 45.000mAh/2xUSB-C Sort 45000 mAh
784 kr
+ 39 kr fragt
Total: 823 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Xtorm powerbank, 2 x USB-C, 45.000 mAh, sort
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 13-14 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Xtorm powerbank, 2 x USB-C, 45.000 mAh, sort
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 13-14 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Xtorm Power Bank Usb-c Pd 67w 45,000mah/2xusb-c Black
880 kr
+ 40 kr fragt
Total: 920 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Xtorm Power Bank USB-C PD 67W 45.000mAh 2xUSB-C Sort
886 kr
Total: 886 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Xtorm powerbank, 2 x USB-C, 45.000 mAh, sort
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 13-14 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Xtorm Fuel Series 45000 Mah 67w Sort 45000mah Sort
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Xtorm powerbank, 2 x USB-C, 45.000 mAh, sort
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 13-14 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: Strømforsyninger og opladere