Xtorm Power Bank USB-C PD 67W 27000mAh

Xtorm Power Bank USB-C PD tilbyder en kapacitet på 27000mAh, ideel til længere rejser. Med 2 hurtige USB-C PD-porte og en USB-A port kan du nemt oplade flere enheder samtidig.

Xtorm Power Bank USB-C PD 67W 27000mAh koster lige nu 699 kr. En stigning på 27,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 549 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 549 kr (16. april 2026) og 699 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Xtorm FS5271 Powerbank 27000mAh
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xtorm Power Bank USB-C PD 67W 27.000mAh/2xUSB-C Sort 27000 mAh
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Xtorm powerbank, 2 x USB-C, 27.000 mAh, sort
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Xtorm powerbank, 2 x USB-C, 27.000 mAh, sort
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Xtorm powerbank, 2 x USB-C, 27.000 mAh, sort
759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Xtorm Power Bank Usb-c Pd 67w 27,000mah/2xusb-c Black
760 kr
+ 40 kr fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Xtorm Power Bank USB-C PD 67W 27.000mAh 2xUSB-C Sort
787 kr
Total: 787 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Xtorm Fuel Series 27000 Mah 67w Sort 27000mah Sort
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Xtorm powerbank, 2 x USB-C, 27.000 mAh, sort
859 kr
+ 39 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 27.3%

Specifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: Strømforsyninger og opladere