Xiaomi Watch 2

4.5 (617 anmeldelser)
Xiaomi Watch 2
Bedste pris
Stabil pris
1.285kr
1.599 krSPAR 20%
hos Salgsbutikken.dk
På lagerFri fragtLaveste

Xiaomi Watch 2 er et elegant smartwatch designet til både hverdag og sport. Med en 1,43" AMOLED skærm, GPS og 5ATM vandtæthed, tilpasser uret sig alle livets situationer. Oplev komforten ved Google Wear OS, der giver adgang til indbyggede Google-apps og en bred vifte af tredjepartsapps for en bedre digital oplevelse.

Xiaomi Watch 2 koster lige nu 1.285 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.285 kr (03. april 2026) og 1.285 kr (03. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.285 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Xiaomi Watch 2 46mm ( /Black)
1.285 kr
+ fri fragt
Total: 1.285 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xiaomi Watch 2 Sort SmartWatch
1.329 kr
+ fri fragt
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Xiaomi Watch 2 47mm (sort)
1.599 kr
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Armbåndsure
forbindelsesmuligheder: Bluetooth, Wi-fi
funktioner: Med GPS, Smartwatch, Vandtæt
tracker: Aktivitet, Søvn
urskive: Digital