Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 128GB/4GB

Bedste pris
Stabil pris
1.039kr
1.399 krSPAR 26%
hos Boligcenter.dk
På lagerLaveste

Xiaomi Redmi Pad SE er en elegant tablet designet til både underholdning og produktivitet. Den 8,7 tommer HD+ skærm med 90Hz opdateringshastighed leverer levende billeder, mens Helio G85 processoren sikrer en jævn oplevelse. Med 128GB lagerplads og 4GB RAM har du rigelig kapacitet til apps og medier.

Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 128GB/4GB koster lige nu 1.039 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.119 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.039 kr (10. april 2026) og 1.119 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.039 kr hos Boligcenter.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Tablet Xiaomi Redmi Pad SE 8,7" Octa Core, 4 GB/128 GB, grå
1.039 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.108 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 128GB 4GB Grå
1.119 kr
+ fri fragt
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 Wi-Fi
1.126 kr
+ fri fragt
Total: 1.126 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 128GB/4GB Graphite Grey
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Tabletcomputere