Xiaomi Redmi Note 15 Pro+

Bedste pris
Stabil pris
2.655kr
3.319 krSPAR 20%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ er en 5G smartphone med 6.83" OLED-skærm og en opløsning på 2772 x 1280 pixels (120 Hz). Den leveres med 8 GB RAM og 256 GB intern hukommelse. Telefonen har et dual-SIM setup og er udstyret med et 200 MP og 8 MP bagkamera samt et 32 MP frontkamera. Fås i mokkabrun.

Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ koster lige nu 2.655 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.804 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.655 kr (16. juli 2026) og 2.804 kr (22. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.655 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 6.83" 256GB Mokkabrun
2.655 kr
Total: 2.655 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Xiaomi Redmi Note 15 Pro Plus 5G
2.814 kr
+ fri fragt
Total: 2.814 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 256GB/8GB Mocha Brown
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 256GB
3.199 kr
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 6.83 256GB Mokkabrun
3.319 kr
+ fri fragt
Total: 3.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xiaomi