Xiaomi Redmi Note 14

Xiaomi Redmi Note 14 kombinerer stil og funktionalitet. Med en 6.67" OLED-skærm og kraftfuld Helio G99-processor giver den en glidende brugeroplevelse. Oplev fotografi på et nyt niveau med et 108 MP tredobbelt bagkamera, mens oceanblå farver tilføjer et strejf af elegance.

Xiaomi Redmi Note 14 koster lige nu 1.105 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.101 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.101 kr (17. april 2026) og 1.105 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.105 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Xiaomi Redmi Note 14 6.67" 128GB Oceanblå
1.105 kr
Total: 1.105 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Xiaomi Redmi Note 14 4G
1.113 kr
+ fri fragt
Total: 1.113 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xiaomi Redmi Note 14 6GB128GB blue EU
1.568 kr
+ fri fragt
Total: 1.568 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Redmi Note 14 4G 128GB
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xiaomi Redmi Note 14 4G 128GB/6GB Ocean Blue
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Mobiltelefoner