Xiaomi Redmi Note 14 5G

Bedste pris
Stabil pris
1.428kr
2.699 krSPAR 47%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev enestående ydelse med Xiaomi Redmi Note 14 5G. Denne smartphone kombinerer en kraftfuld 5110 mAh batterilevetid med en 6.67” AMOLED-skærm og avanceret kamerateknologi for at give dig en enestående visuel oplevelse. Perfekt til både arbejde og underholdning, den tilbyder 8 GB RAM og 256 GB hukommelse.

Xiaomi Redmi Note 14 5G koster lige nu 1.428 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.511 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.428 kr (30. april 2026) og 1.511 kr (06. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.428 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Xiaomi Redmi Note 14 5G 6.67" 256GB Midnight Black
1.428 kr
Total: 1.428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Xiaomi Redmi Note 14 5G
1.531 kr
+ fri fragt
Total: 1.531 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Xiaomi Redmi Note 14 5G 6.67 256GB Midnat sort
1.840 kr
Total: 1.840 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xiaomi Redmi Note 14 5G Midnight Black 8G RAM 256G ROM
2.530 kr
+ fri fragt
Total: 2.530 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xiaomi Redmi Note 14 5G 256GB/8GB Midnight Black
2.699 kr
+ fri fragt
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Mobiltelefoner