Xiaomi Redmi Note 13 Pro+

4.6 (7 anmeldelser)
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+
Bedste pris
Stabil pris
2.207kr
3.999 krSPAR 45%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev fremragende ydeevne og stil med Xiaomi Redmi Note 13 Pro+. Udstyret med en 6.67-tommer CrystalRes AMOLED-skærm, en kraftfuld Dimensity 7200 Ultra-processor og et trippelkamera med 200 MP hovedsensor, byder denne smartphone på enestående funktionalitet og design.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ koster lige nu 2.207 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.207 kr (30. marts 2026) og 2.207 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.207 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 6.67" 512GB Midnight Black
2.207 kr
Total: 2.207 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 6.67 512GB Midnat sort
2.632 kr
Total: 2.632 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 6.67 512GB Midnight Black
2.739 kr
+ fri fragt
Total: 2.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Xiaomi Redmi Note 13 Pro PLUS 5G
3.213 kr
+ fri fragt
Total: 3.213 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 512GB/12GB Midnight Black
3.999 kr
+ fri fragt
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Mobiltelefoner
batterikapacitet: 5.000 mAh
bredbåndsgeneration: 5G
clock-hastighed: 2,8 GHz
mobilnetværk: CDMA, GSM, WCDMA, Wlan