Xiaomi Redmi 14C

4.8 (25 anmeldelser)
Xiaomi Redmi 14C
Bedste pris
Stabil pris
949kr
1.099 krSPAR 14%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Xiaomi Redmi 14C leverer en sømløs smartphoneoplevelse med en 6,88'' skærm, der understøtter 120Hz opdateringsfrekvens. Udstyret med 128GB lagerplads og dual-SIM funktion, er denne mobil ideel til både arbejde og underholdning. Tag fantastiske billeder med dens 50MP bagkamera og nyd et slankt design i midnat sort.

Xiaomi Redmi 14C koster lige nu 949 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 949 kr (17. april 2026) og 949 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 949 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Xiaomi Redmi 14C 6.88" 128GB Midnight Black
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Xiaomi Redmi 14C 4G
957 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.006 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xiaomi Smartphone Xiaomi Redmi 14C 4128GB black
1.011 kr
+ fri fragt
Total: 1.011 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xiaomi Redmi 14C 128GB/4GB Midnight Black
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Mobiltelefoner
batterikapacitet: 5.160 mAh
bredbåndsgeneration: 4G
clock-hastighed: 2 GHz
mobilnetværk: GSM, WCDMA