Xiaomi G20 Lite

4.8 (5 anmeldelser)

Xiaomi G20 Lite er en alsidig, trådløs støvsuger, der forener kraft og fleksibilitet. Med cyklonteknologi og femtrinsfiltrering sikrer den en effektiv rengøring. Designet som en 2-i-1 enhed, gør den daglig rengøring let og effektiv.

Xiaomi G20 Lite koster lige nu 649 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 643 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 643 kr (13. maj 2026) og 686 kr (04. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 649 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Xiaomi Støvsuger G20 Lite skaftstøvsuger
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Xiaomi C203 Vacuum Cleaner G20 Lite Støvsuger 0.55liter
663 kr
Total: 663 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Xiaomi C203 Vacuum Cleaner G20 Lite Støvsuger Pind/håndholdt 0.55liter
766 kr
Total: 766 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xiaomi 2-i-1 Støvsuger G20 Lite EU
825 kr
+ 39 kr fragt
Total: 864 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
STICK VACUUM CLEANERXIAOMI G20 LITE
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Vand- og støvsugere