Xiaomi 17 5G

Xiaomi 17 5G er en smartphone med 6,3" AMOLED-skærm, 12GB RAM og 512GB lagerplads. Den har et triple 50 MP Leica-bagkamera og 50 MP frontkamera. Med dual-SIM og 5G-understøttelse er den velegnet til både arbejde og underholdning. OLED-displayet har en opløsning på 2656 x 1220 pixels og 120 Hz opdateringshastighed.

Xiaomi 17 5G koster lige nu 6.688 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.612 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.612 kr (03. juli 2026) og 6.873 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.688 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Xiaomi 17 6.3" 6.3" 512 GB 512 GB Sort
6.688 kr
Total: 6.688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Xiaomi 17 5G (512GB/Black)
6.843 kr
+ fri fragt
Total: 6.843 kr
På lager
Leveringstid: forventet 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xiaomi 17 6.3 6.3 512 GB 512 GB Sort
7.819 kr
+ fri fragt
Total: 7.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Xiaomi 17 5G 512GB (sort)
9.199 kr
Total: 9.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xiaomi 17 512GB/12GB Black
9.199 kr
+ fri fragt
Total: 9.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xiaomi