Xiaomi 15T Pro

Xiaomi 15T Pro er en 5G smartphone med en stor 6,83" OLED-skærm og 144 Hz opdateringshastighed. Den har 12 GB RAM og 512 GB intern hukommelse, hvilket giver plads til både apps og filer. Telefonen har et tredobbelt bagkamera med 50 MP, 50 MP og 12 MP samt et 32 MP frontkamera. Dual-SIM understøttelse giver fleksibilitet til både arbejde og privatliv. Farven er mocha guld.

Xiaomi 15T Pro koster lige nu 4.972 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 4.971 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.971 kr (09. maj 2026) og 4.972 kr (17. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.972 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Xiaomi 15T Pro 6.83" 512GB Mocha guld
4.972 kr
Total: 4.972 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xiaomi T15 Pro 6,8 512GB Brun
5.619 kr
+ fri fragt
Total: 5.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xiaomi 15T Pro 512GB/12GB Mocha Gold
6.699 kr
+ fri fragt
Total: 6.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Xiaomi 15T PRO 5G (512GB/Gold)
18.656 kr
+ fri fragt
Total: 18.656 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xiaomi