Xiaomi 15 Ultra

4.8 (730 anmeldelser)
Xiaomi 15 Ultra
Bedste pris
Stabil pris
8.699kr
13.330 krSPAR 35%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Xiaomi 15 Ultra kombinerer stil med teknologi, leveret med en 6,73'' AMOLED skærm, 5G forbindelse og et kraftfuldt quadkamera-system. Dens 16GB RAM og 512GB lagerplads sikrer en problemfri brugeroplevelse, ideel til multitasking og medieforbrug.

Xiaomi 15 Ultra koster lige nu 8.699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 8.699 kr (16. april 2026) og 8.699 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 8.699 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Xiaomi 15 Ultra 512 GB
8.699 kr
Total: 8.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Xiaomi 15 Ultra 6.73" 512GB Sølvkrom
10.849 kr
Total: 10.849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Xiaomi 15 Ultra 5G
11.998 kr
+ fri fragt
Total: 11.998 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xiaomi 15 Ultra 512GB/16GB Silver Chrome
11.999 kr
+ fri fragt
Total: 11.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
XIAOMI 15 ULTRA 5G DUAL SIM 16GB RAM 512GB
13.330 kr
+ fri fragt
Total: 13.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Mobiltelefoner
batterikapacitet: 5.410 mAh
bredbåndsgeneration: 5G
farve: Black, Green, Silver, White
mobilnetværk: GSM, Wlan