Xiaomi 15

4.8 (975 anmeldelser)
Xiaomi 15
Bedste pris
Stabil pris
4.787kr
7.499 krSPAR 36%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Xiaomi 15 er en kraftfuld smartphone, udstyret med en 6.36'' OLED-skærm og 5G teknologi. Med 256GB intern hukommelse og 12GB RAM tilbyder den en imponerende ydeevne. Tredobbelt 50 MP kamera og 32 MP frontkamera giver fantastiske fotomuligheder, mens dual-SIM funktionalitet gør den ideel til både arbejde og fritid.

Xiaomi 15 koster lige nu 4.787 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.787 kr (12. april 2026) og 4.787 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.787 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Xiaomi 15 6.36" 256GB Sort
4.787 kr
Total: 4.787 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Xiaomi 15 5G (256GB/Black)
5.034 kr
+ fri fragt
Total: 5.034 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xiaomi 15 6.36 256GB Sort
5.979 kr
+ fri fragt
Total: 5.979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Xiaomi 15 256 GB (sort)
6.199 kr
Total: 6.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xiaomi 15 256GB/12GB Black
7.499 kr
+ fri fragt
Total: 7.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Mobiltelefoner
batterikapacitet: 5.240 mAh
bredbåndsgeneration: 5G
husets materiale: Aluminium
mobilnetværk: GSM