Xiaomi 15

4.8 (975 anmeldelser)
Xiaomi 15
Bedste pris
Stabil pris
4.818kr
7.930 krSPAR 39%
hos Salgsbutikken.dk
På lagerFri fragtLaveste

Xiaomi 15 er en elegant 5G smartphone, der leverer en fremragende brugeroplevelse med sin 6.36" AMOLED-skærm. Udstyret med 12 GB RAM og 256 GB lagerplads, håndterer den nemt alle dine daglige opgaver. Med et kraftfuldt trippelkamera system kan du fange dine minder i højkvalitets billeder.

Xiaomi 15 koster lige nu 4.818 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.818 kr (17. april 2026) og 4.818 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.818 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Xiaomi 15 5G (256GB/Green)
4.818 kr
+ fri fragt
Total: 4.818 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Xiaomi 15 6.36" 256GB Grøn
4.976 kr
Total: 4.976 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Xiaomi 15 256 GB (grøn)
7.499 kr
Total: 7.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xiaomi 15 256GB/12GB Green
7.499 kr
+ fri fragt
Total: 7.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xiaomi 15 12GB256GB Green
7.930 kr
+ fri fragt
Total: 7.930 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Mobiltelefoner
batterikapacitet: 5.240 mAh
bredbåndsgeneration: 5G
husets materiale: Aluminium
mobilnetværk: GSM