Xiaomi 15 5G

Xiaomi 15 5G er en stilfuld smartphone med 12GB RAM og 512GB intern hukommelse. Oplev en glidende brugeroplevelse og opbevar alle dine filer uden bekymring. Den elegante grønne finish gør den til et perfekt valg for dem, der ønsker både ydeevne og stil.

Xiaomi 15 5G koster lige nu 5.353 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.141 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.141 kr (14. maj 2026) og 5.947 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.353 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Xiaomi 15 5G (512GB/Green)
5.353 kr
+ fri fragt
Total: 5.353 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Xiaomi 15 6.36" 512GB Grøn
5.947 kr
Total: 5.947 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xiaomi 15 512GB/12GB Green
8.499 kr
+ fri fragt
Total: 8.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xiaomi 15 12GB512GB Green
9.617 kr
+ fri fragt
Total: 9.617 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.6%

Specifikationer

Kategori: Mobiltelefoner