Xerox WorkCentre 6515

Xerox WorkCentre 6515 gul original tromlepatron er udviklet til brug i Phaser 6510 og WorkCentre 6515. Tromleenheden sikrer overførsel af toner fra tonerkassette til papir og er designet til at levere præcise farver og pålidelige udskrifter. Velegnet til dig, der ønsker høj billedkvalitet og driftssikkerhed i din Xerox-printer.

Xerox WorkCentre 6515 koster lige nu 898 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 887 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 887 kr (04. juni 2026) og 898 kr (25. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 898 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xerox WorkCentre 6515 yellow original
898 kr
+ 39 kr fragt
Total: 937 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Xerox Tromle gul, 48 000 sider 108R01419 Modsvarer: N/A
1.045 kr
Total: 1.045 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Xerox 108R01419 Yellow Drum Unit Original
1.114 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.163 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Xerox Tromle Gul 48k – Phaser 6510/workcentre 6515
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xerox WorkCentre 6515 Gul 48000 sider Tromlepatron 108R01419
1.159 kr
+ fri fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Printer tromlesæt