Xerox Tonerkassette magenta 5.500 sider 006R04366

Xerox 006R04366 er en original magenta tonerpatron med høj kapacitet, designet til Xerox C310- og C315-printere. Den giver ca. 5.500 farvesider og sikrer ensartet magentagengivelse, hvilket gør den velegnet til både dagligdags og krævende udskrivningsopgaver. Patronen er nem at installere og leverer skarpe, klare og professionelle udskrifter.

Xerox Tonerkassette magenta 5.500 sider 006R04366 koster lige nu 1.687 kr. En stigning på 11,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.510 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.510 kr (09. maj 2026) og 1.687 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.687 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xerox high capacity magenta
1.687 kr
+ fri fragt
Total: 1.687 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Xerox Tonerkassette magenta 5.500 sider 006R04366 Modsvarer: N/A
1.809 kr
Total: 1.809 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Xerox 006R04366 Magenta XL Lasertoner Original
1.856 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.905 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Xerox Toner Magenta 5,5k C310/c315
1.994 kr
Total: 1.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xerox Magenta 5500 sider Toner 006R04366
2.019 kr
+ fri fragt
Total: 2.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Xerox Toner 006R04366 Magenta Hög Kapacitet
2.518 kr
Total: 2.518 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Tonere og inkjetpatroner