Xerox Toner 006R04365

Xerox Toner 006R04365 er en original cyan tonerpatron med høj kapacitet, der giver op til 5.500 sider. Den er kompatibel med Xerox C310 og C315 printere og sikrer skarpe, klare farver til både dokumenter og grafik. Ideel til både dagligdags og krævende udskrivningsopgaver, hvor kvalitet og holdbarhed er vigtigt.

Xerox Toner 006R04365 koster lige nu 1.687 kr. En stigning på 11,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.510 kr. Vores prishistorik bygger på 65 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.510 kr (09. maj 2026) og 1.688 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.687 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xerox high capacity cyan
1.687 kr
+ fri fragt
Total: 1.687 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Xerox Tonerkassette cyan 5.500 sider 006R04365 Modsvarer: N/A
1.809 kr
Total: 1.809 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Xerox 006R04365 Cyan XL Lasertoner Original
1.827 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.876 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xerox Cyan 5500 sider Toner 006R04365
1.989 kr
+ fri fragt
Total: 1.989 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Xerox Toner Cyan 5,5k – C310/c315
1.994 kr
Total: 1.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Xerox Toner 006R04365 Cyan Hög Kapacitet
2.518 kr
Total: 2.518 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Tonere og inkjetpatroner