Xerox Toner 006R04358 Magenta

Xerox Toner 006R04358 Magenta er en original tonerkassette til Xerox C310 og C315 printere. Den leverer op til 2000 sider med ensartet farvebalance og detaljer, hvilket gør den velegnet til både dagligdags og krævende udskrivningsopgaver. Toneren er specielt formuleret og testet for at sikre pålidelig udskrivning og høj billedkvalitet.

Xerox Toner 006R04358 Magenta koster lige nu 845 kr. En stigning på 36,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 618 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 618 kr (04. juni 2026) og 889 kr (24. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 845 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xerox Genuine C310 Magenta Toner Cartridge Magenta | Original | 2000 pages | For C310/C315
845 kr
+ 39 kr fragt
Total: 884 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Xerox Tonerkassette magenta 2.000 sider 006R04358 Modsvarer: N/A
889 kr
Total: 889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Xerox Magenta Lasertoner
980 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Xerox Toner Magenta 2k C310/c315
1.056 kr
Total: 1.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xerox Magenta 2000 sider Toner 006R04358
1.119 kr
+ fri fragt
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Xerox Toner 006R04358 Magenta
1.238 kr
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Tonere og inkjetpatroner