Xerox Drum Magenta WorkCentre 7120/7220

Denne originale Xerox Magenta tromle er designet til WorkCentre 7120, 7125, 7200i, 7220 og 7225. Med en kapacitet på op til 51.000 sider sikrer den ensartet farve og billedkvalitet, hvilket opretholder enhedens effektivitet og pålidelig udskriftsydelse.

Xerox Drum Magenta WorkCentre 7120/7220 koster lige nu 579 kr. En stigning på 4,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 552 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 552 kr (27. maj 2026) og 664 kr (29. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 579 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xerox 013R00659 / Magenta Drum Kit Tromlekit Magenta
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Xerox 013R00659 Magenta Tromle Enhed Original
633 kr
+ 49 kr fragt
Total: 682 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Xerox Drum Magenta 51k Workcentre 7120/7220
1.056 kr
Total: 1.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Xerox Drum Magenta 51k Workcentre 7120/7220
1.056 kr
Total: 1.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xerox Drum Unit Magenta
1.069 kr
+ fri fragt
Total: 1.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Xerox Tromle magenta 013R00659 Modsvarer: N/A
1.975 kr
Total: 1.975 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.9%

Specifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Printer tromlesæt