Xerox 108R01420 Sort Tromle

Xerox 108R01420 Sort Tromle er designet til at levere fremragende udskrivningskvalitet i op til 48.000 sider. Den passer perfekt til både Phaser 6510 og WorkCentre 6515 og sikrer skarpe, klare udskrifter til kontorbrug.

Xerox 108R01420 Sort Tromle koster lige nu 897 kr. En stigning på 1,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 882 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 882 kr (16. juni 2026) og 928 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 897 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xerox 108R01420 / Black Drum Cartridge 6510 6515
897 kr
+ 39 kr fragt
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Xerox WorkCentre 6515 Sort 48000 sider Tromlepatron 108R01420
928 kr
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Xerox Tromle sort, 48 000 sider 108R01420 Modsvarer: N/A
1.045 kr
Total: 1.045 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Xerox 108R01420 Sort Drum Unit Original
1.113 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.162 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Xerox Tromle Sort 48k – Phaser 6510/workcentre 6515
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xerox WorkCentre 6515 Sort 48000 sider Tromlepatron 108R01420
1.159 kr
+ fri fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Blækpatron Xerox 108R01420 sort original laser
1.159 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Xerox Tromle Sort 48k – Phaser 6510/workcentre 6515
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Xerox Tromle 108R01420 Sort
1.329 kr
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.7%

Specifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Printer tromlesæt