Xerox 108R01418 Magenta Tromleenhed

Xerox 108R01418 Magenta Tromleenhed er den ideelle komponent til din Xerox WorkCentre 6515 og Phaser 6510. Med en kapacitet på op til 48.000 sider sikrer den en ensartet og pålidelig ydeevne. Perfekt til kontorer, der kræver høj kvalitet i deres printoutput.

Xerox 108R01418 Magenta Tromleenhed koster lige nu 898 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 880 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 880 kr (16. april 2026) og 898 kr (25. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 898 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xerox WorkCentre 6515 magenta original
898 kr
+ 39 kr fragt
Total: 937 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Xerox Tromle magenta, 48 000 sider 108R01418 Modsvarer: N/A
1.045 kr
Total: 1.045 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Xerox 108R01418 Magenta Drum Unit Original
1.114 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.163 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Xerox 108R01418 tromleenhed magenta
1.129 kr
+ 109 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xerox WorkCentre 6515 Magenta 48000 sider Tromlepatron 108R01418
1.159 kr
+ fri fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Xerox Tromle Magenta 48k – Phaser 6510/workcentre 6515
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Xerox Tromle Magenta 48k – Phaser 6510/workcentre 6515
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Printer tromlesæt