Xerox 108R01417

Xerox 108R01417 er en original cyan tromlepatron, der er udviklet til brug med Xerox Phaser 6510 og WorkCentre 6515. Tromleenheden overfører toner fra tonerkassetten til papiret og sikrer pålidelige udskrifter med god billedkvalitet. Velegnet til kontorer med behov for stabile og professionelle printresultater.

Xerox 108R01417 koster lige nu 902 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 881 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 881 kr (03. juli 2026) og 980 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 902 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xerox 108R01417 / Cyan Drum Cartridge 6510 6515
902 kr
+ 39 kr fragt
Total: 941 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Xerox Tromle cyan, 48 000 sider 108R01417 Modsvarer: N/A
1.045 kr
Total: 1.045 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Xerox 108R01417 Cyan Drum Unit Original
1.114 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.163 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Xerox Tromle Cyan 48k – Phaser 6510/workcentre 6515
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xerox WorkCentre 6515 Cyan 48000 sider Tromlepatron 108R01417
1.159 kr
+ fri fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Printer tromlesæt