Xerox 108R00935 Solid Ink Black Fast blæk Sort

Bedste pris
Stabil pris
1.373kr
2.056 krSPAR 33%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Xerox 108R00935 Solid Ink Black Fast blæk er original voksbaseret blæk fra Xerox. Pakken indeholder 4 sorte voksstave, der passer til Xerox ColorQube 8570. Denne type blæk giver voksblæksudskrifter af høj kvalitet og er designet til at levere lave udskriftsomkostninger samt reducere affaldsprodukter.

Xerox 108R00935 Solid Ink Black Fast blæk Sort koster lige nu 1.373 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.373 kr (09. maj 2026) og 1.373 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.373 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xerox 108R00935 Solid Ink Black Fast blæk Sort
1.373 kr
+ fri fragt
Total: 1.373 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Xerox Fast blæk sort 4stk 8.600 sider 108R00935 Modsvarer: N/A
1.439 kr
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Xerox 108R00935 Sort Farvertix HC Original
1.509 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.558 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Xerox Blæk Solid 4x Sort 2,2k Cq 8570
2.056 kr
Total: 2.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Tonere og inkjetpatroner