Xerox 106R03690

Bedste pris
Stabil pris
1.199kr
2.115 krSPAR 43%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

Xerox 106R03690 er en original cyan tonerpatron med ekstra høj kapacitet, udviklet til brug i Xerox Phaser 6510 og WorkCentre 6515 printere. Toneren er designet til at levere pålidelige udskrifter og høj billedkvalitet. Passer til flere modeller i Phaser 6510- og WorkCentre 6515-serien.

Xerox 106R03690 koster lige nu 1.199 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 17,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.445 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (16. juni 2026) og 1.445 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.199 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xerox Toner Cyan Extra High Capacity
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Xerox Toner WC 6515/6510 / 106R03690
1.515 kr
+ fri fragt
Total: 1.515 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Xerox Toner 106R03690 Extra Høj Kapacitet Cyan
1.792 kr
Total: 1.792 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Xerox 106R03690 Cyan Lasertoner Original
1.839 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.888 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Xerox Toner Cyan 4.3k – Phaser 6510/workcentre 6515
2.056 kr
Total: 2.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Xerox Tonerkassette cyan, 4,300 sider 106R03690 Modsvarer: N/A
2.115 kr
Total: 2.115 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Tonere og inkjetpatroner